VIDEO/ Megi Doçi shënon si Ronaldo me roveshatë dhe provokon: Kush nga djemtë e Superligës e bën këtë?

VIDEO/ Megi Doçi shënon si Ronaldo me roveshatë dhe provokon: Kush nga djemtë e Superligës e bën këtë?

Megi Doçi

Megi Doçi është padyshim ndër futbollistet më të mira në Shqipëri. Sulmuesja dhe kapitenia e Vllaznisë dhe Kombëtares ka shënuar një gola spektakolar në Shkodër, gjatë kampionatit të vajzave.

Një krosim nga e djathta ka bërë që Doçi të bëjë një lëvizje që edhe futbollistët më të mirë në botë do e kenë zili. Gol me roveshatë nga hyrja e zonës dhe një mesazh se futbolli është për të gjithë.

Në fund edhe një 'provokim' nga Doçi, teksa në rrjetet sociale shkruan: "Kush nga djemtë e Superligës e realizon më mirë se unë?".

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

Krimi në Maqedoninë e Veriut, në polici edhe babai i 14 vjeçares

Krimi në Maqedoninë e Veriut, në polici edhe babai i 14 vjeçares