VIDEO/ Momenti i arrestimit të 'Gucci-t' shqiptar në Kolumbi, me kokën lart del me pranga nga shtëpia

VIDEO/ Momenti i arrestimit të 'Gucci-t' shqiptar në Kolumbi, me kokën lart del me pranga nga shtëpia

1664177731_Screenshot2.jpg

Ky është momenti i arrestimit të Deniz Klironomit, i njohur me nofkën 'Gucci'. Ai u vu në pranga në Kolumbi pasi kërkohej nga Interpoli për trafik droge. Në pamje duket se del me kokën lart nga banesa ku po qëndronte në Barranquilla.


Lajmi kryesor:

Me sinjal të kuq në Interpol, arrestohet në Kolumbi shqiptari me nofkën ‘Gucci’! E identifikuan nga tatuazhi (Emri)


A.M./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Ilir Yzeiri: Kanibalët, fëmija me emrin Bishon dhe Alma K.

Ilir Yzeiri: Kanibalët, fëmija me emrin Bishon dhe Alma K.