VIDEO/ Momenti kur militantët e Bashës përplasen verbalisht me deputetët e PD-së: T’ju vijë turp

Mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike është zhvilluar me debate. Militantët e Bashës kanë ofenduar deputetët që braktisën mbledhjen. Report Tv sjell një video në të cilën dallohet përplasja verbale mes deputetëve dhe militantëve të Bashës.

Po na torturoni, ju na keni torturua në kurrizin tonë, Të bëni këto gjëra t’iu vijë turp. T’iu vijë turp.


Lajmi kryesor:

10 orë debat! Mes tensionesh hapet gara për kreun e PD! Bardhi e deputetët braktisin mbledhjen, 2 dorëheqje brenda kryesisë! Tabaku dorëhiqet nga posti i nënkryetares


SI.E./G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet në Kukësit, policia merr në ruajtje 74 qendrat e votimit

Zgjedhjet në Kukësit, policia merr në ruajtje 74 qendrat e votimit