VIDEO/ Nominimi përlot Kiarën dhe Luizin, çifti gjen ngushëllim te njëri-tjetri

VIDEO/ Nominimi përlot Kiarën dhe Luizin, çifti gjen ngushëllim te njëri-tjetri

Kiara dhe Olta, dy banoret më të komentuara të shtëpisë së Big Brother janë në nominim sëbashku dhe njëra prej tyre do duhet të largohet. Ky nominim ka prekur Luizin dhe Kiarën, të cilët janë parë nëpër shtëpi të përlotur.

Luizi deklaroi se nëse eliminohet Kiara do t’a lërë edhe ai shtëpinë e Big Brother. Por, ditën e sotme çifti biseduan dhe ranë dakord që Luizi të vazhdojë lojën e gjatë bisedave u prekën, madje u përlotën.

‘Mos qaj’- i thotë Kiara e më pas qëndrojnë të përqafuar së bashku për një kohë të gjatë.

Kiara: Hajde se në shtëpi do shkojmë

Dea: O çifti mos e vrisni mendjen për asgjë more

Luizi: Ne po bëjmë dashni moj me imagjinatë

Kiara: Mos mu mërzit aman se nuk të shikoj dot më kështu, në shtëpi, që nuk më flet. Ça do mendosh më? Iku.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • ARI: 23/03/2023 21:13

  gjith ky cun qan per kte zhaben.

  Përgjigju
 • poli: 22/03/2023 22:46

  amon ore Luiz se je gjithe ai cun te duan te gjithe po nuk e ke idene sa i shemtuar behesh kur te lepihet kjo e bezdisur ne maksimun asgje pozitive nuk ka kjo vajze.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi