VIDEO/ Plas keq në Mitrovicë, sherr masiv dhe të shtëna armësh, ja pamjet

Një sherr masiv në Mitrovicë të Kosovës ka përfunduar me 3 të plagosur me armë zjarri mbrëmjen e djeshme. Mediat e Kosovës raportojnë se disa të rinj janë konfliktuar në veri të Mitrovicës dhe janë përdorur edhe armët.

2 prej të plagosurve kanë marrë plagë në këmbë, ndërkohë që janë publikuar edhe pamjet e sherrit masiv.  

K.T./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Katër vrasjet në bulevard, a është bërë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

Përcillet për në banesën e fundit, kush është 64-vjeçarja që u mbyt nga komshiu në Kuçovë