VIDEO/ Po regjistronin një emision, momenti kur makina përplaset në lokal me grupin e xhirimeve

VIDEO/ Po regjistronin një emision, momenti kur makina përplaset në lokal me grupin e xhirimeve

Nathan Reeves po regjistronte një podcast me të ftuarin, Alexsey Reyes, kur një automjet u përplas në kafenenë ku ato po kryenin regjistrimet në Houston, Teksas.

Makina u përplas me xhamin e lokalin që u thye plotësisht. Fatmirësisht asnjëri nuk ka pësuar lëndime serioze nga përplasja, ndërsa policia po heton rastin.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria