POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

VIDEO/ Presidentja e Kroacisë puth kupën dhe përqafon të gjithë futbollistët, ja festa e çmendur në shi

Presidentja e Kroacisë Kolinda Grabar-Kitaroviç

Franca ngriti në qiell për herë të dytë në histori trofeun e Kupës së Botës. Skuadra e Deshamp mposhti me rezultatin 4-2 Kroacinë e Daliç.

Në momentin e ceremonisë së dorëzimit të trofeut dhe të medaljeve nuk munguan momentet pikante. Një shi i rrëmbyer nisi në momentin që skuadrat u ngjitën në podium për të marrë medalien.


Putin dhe Ceferin ishin të vetmit që arritën t’i bënin ballë shiut me çadër, ndërkohë që Presidenti i Francës, Makron dhe ajo e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitaroviç, u bënë qull nga shiu, por kjo gjë nuk ishte aspak problem për ta.

Presidentja kroate, nuk nguroi t’i përqafonte të gjithë lojtarët dhe trajnerin e Francës, pavarësisht disfatës. Në fund të dy puthën kupë dhe më pas Loris ngriti në qiell trofeun. Reshjet e shiut nuk i penguan aspak francezët për të festuar si të çmendur.

a.de./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Faik: 16/07/2018 12:56

    Fantastike dhe shumë shumë e Adhurueshme Presidentja KROATE! JO si këta Politikanët tanë të Pafytyrë , që "nxijnë e stërojnë" në Fytyrë nga KRIMET dhe VJEDHJET që kanë bërë !!! Politikanët e 27 Vjetëve në Shqipëri janë KRIMINELË të Shëmtuar ! PRESIDENTJA KROATE Super FEMËR dhe është MIS BUZËQESHJA . YLL FEMËR ! RESPEKTE për PRESIDENTEN KROATE !! NEVERI dhe URREJTJE për Politikën e HAJDUTËRISË 27 Vjeçare Shqiptare !! Po ai Fredi ZGJEBSI nga bëhet LAKURIQI i NATËS ???! Hahahahhahah! Fredi PUSHTI! Fredi K O K Ë L O Q J A !!

    Përgjigju
  • lushi: 16/07/2018 05:32

    Epo edhe presidente, edhe i bie kitarres, edhe derr seksi... Si ato biçaket, tre ne nje...

    Përgjigju