Video/ Prishet autobusi në mes
të rrugës, pasagjerët e shtyjnë

Video/ Prishet autobusi në mes<br />të rrugës, pasagjerët e shtyjnë
TIRANË - Transporti publik në kryeqytet është kthyer në tmerr për udhëtarët të cilët janë të detyruar të përballen me cilësinë e dobët të shërbimit apo edhe oraret e tejzgjatura në stacionet e urbaneve.

Këtë herë ka ndodhur më keq, ku udhëtarët e linjës së urbanit, Yzberisht-Qendër, kanë zbritur nga autobusi, duke krijuar kaos midis tyre për këtë ndalesë të papritur.
Shoferi dhe fatorinoja,i kanë kërkuar udhëtarëve që ti japin një “dorë”, autobusit sepse e ka të vështirë ta ngjisë maloren.

Televizioni A1 Report ka mundur të sigurojë videon, nga ku, duket qartë sesi udhëtarët janë detyruar të zbresin nga autobusi, duke krijuar një pamje negative për vetë transportin publik në Tiranë.

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

'Koha për t’u kthyer në shtëpi', dokumentari i Admirina Peçit, një zë universal për fatin tragjik të 35.000 çamëve

'Koha për t’u kthyer në shtëpi', dokumentari i Admirina Peçit, një zë universal për fatin tragjik të 35.000 çamëve