POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

VIDEO/ RENEA rrethon fshatin Resulaj në Selenicë: Do hapim zjarr nëse autori nuk dorëzohet

Forcat RENEA në vendin e ngjarjes

Forca të shumta të RENEA-s, FNSH-së dhe DELTA FORCE kanë rrethuar fshatin Resulaj në Selenicë, pasi dyshohet se autori i masakrës me 8 të vdekur, Ritvan Zykaj, 24-vjeç fshihet pikërisht në një banesë të këtij fshati. 


Lajmi kryesor:

Masakër në Selenicë pas sherrit për pulat, i riu vret 8 kushërinj, shuan një familje (VIDEO)


l.q./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Zeqo: 11/08/2018 01:24

  Prandaj ka vajt 9 mij lek omleta te havana per 5 pula masaker

  Përgjigju
 • Zeqo: 10/08/2018 22:35

  Ca plumbi nje dru ne byth para

  Përgjigju
 • Tirona: 10/08/2018 22:21

  Po futi plumbin ca prisni mbahet me buk mostra.

  Përgjigju
 • None: 10/08/2018 22:15

  Futini plumbin atij mostres !!!

  Përgjigju