VIDEO/ Rihanna prezanton për herë të parë djalin e saj 7 muajsh

Këngëtarja Rihanna postoi një video në TikTok, ku prezantoi për herë të parë djalin e saj, tashmë shtatëmuajsh. Të gjithë miqtë e saj kanë komentuar në videon e postuar dhe kanë ndarë mendimin e tyre për ngjashmërinë e djalit me këngëtaren. Të shumtë kanë qene edhe komentet e ndjekësve të këngëtares, të cilët pohojnë se djali “është kopja e vogël e Rihhan-ës”.

 Rihanna dhe ASAP Rocky e kishin mbajtur  të fshehur nga publiku fytyrën e djalit të tyre gjatë gjithë kësaj kohe. Vogëlushi shfaqet duke qeshur dhe në një moment tenton që të kapë kamerën me duart e tij, ndërkohë që belbëzon, ndërsa Rihanna dëgjohet duke e pyetur “A dëshiron të provosh telefonin e mamit?” Çifti nuk e ka bërë të ditur emrin e djalit të tyre duke vendosur kështu edhe ta ‘ mbrojnë nga sytë’ e kamerës, përveç rasteve kur janë vetë ata që vendosin të publikojnë foto të vogëlushit.

F.D/B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve