VIDEO/ Rikthehet sherri në stadium! Ja si nisi përplasja mes Ngo dhe presidentit të Laçit

Sot, Tirana luajti kundër Laçit, ndeshje që përfundoi me rezultatin e barabartë 1-1. Përgjatë gjithë sfidës, por edhe në dhomat e zhveshjes ka qenë i pranishëm tensioni. 

Madje në një moment në ambientet e brendshme të “Selman Stërmasit”, ka pasur një sherr mes lojtarëve që ka konsistuar në përleshje fizike.  Pamjet filmike tregojnë momentin kur dy skuadrat hynin në ambientet e brendshme të impiantit.  

Aty dallohet presidenti i laçit, Pashk Laska që komunikon me lojtarët e Tiranës, ndërsa më pas shfaqet Ngo. Ky i fundit reagon ndaj fjalëve të numrit 1 të kurbinasve dhe tenton ta godasë, i ndalur nga shokët e skuadrës dhe punonjësit e sigurisë.

Laska mundohet të kundërpërgjigjet, por ndërkohë vjen me shpejtësi djali i tij, Kleo, i cili godet Ngo, para se të ndalet nga forcat e sigurisë në ambientet e brendshme dhe dy skuadrat të cilat mundohen të qetësojnë ambientin në këtë ngjarje të turpshme.
 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • lacioni: 31/03/2019 18:58

    para laci jepi pashk jepi laci kampion

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Frrok Çupi: Mes arrestit të Putinit dhe arrestit të Berishës ka lidhje

Frrok Çupi: Mes arrestit të Putinit dhe arrestit të Berishës ka lidhje