VIDEO/ Shpërthen në flakë makina te Komuna e Parisit në Tiranë, shkrumbohet e tëra, e drejtonte një vajzë! Drejtuesja e mjetit nuk është lënduar

Një makinë ka shpërthyer në flakë në Unazën e Madhe në Tiranë, në afërsi të Komunës së Parisit.

Mjeti drejtohej nga një vajzë 32-vjeçare dhe dyshohet se ka marrë flakë prej një defekti. Drejtuesja e mjetit nuk është lënduar.

“Më datë 29.10.2021, rreth orës 16:40, në segmentin e Unazës së Madhe, dyshohet se si pasojë e një defekti teknik ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtuese shtetasen Ç. A, 32 vjeçe, ku ka vetëm materiale. Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, ka njoftuar policia.

K.T./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Grupimi Berishës koalicion me LSI për zgjedhjet e 6 marsit. Mendoni se ky vendim do u sjellë:×

Lajmi i fundit

John

Vjeshta e Doktorit