VIDEO/ ‘Si cjapi te kasapi’, kryen parakalim të gabuar por përballë kishte policinë! Shoferi i papërgjegjshëm e pëson në rrugën Tiranë-Rinas

Parakalimet e gabuara janë një prej problematikave më të mëdha në rrugët e vendit, teksa drejtues mjetesh të papërgjegjshëm rrezikojnë jetët e njerëzve.

Policia në vazhdimësi ushtron kontrolle dhe dënon shkelësit. Së fundmi në një video të bërë nga policia, siguruar nga Report Tv shikohet se si një makinë kryen parakalimin e gabuar duke mos e ditur se përballë ishin forcat e policisë.

Uniformat blu e kanë ndaluar dhe i kanë vendosur një gjobë të majme.

K.T./Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • xxx.: 17/04/2022 20:12

    Sipas fotos vertet policia merr mase po ka dhe korrupsion me shkelje te tilla prandaj duhen radaret elektronik qe gjobisin shkelesit e qarkullit rrugor dhe eliminon korrupsionin.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve