VIDEO/ Si nisi sherri në lokal me tifozët holandezë, momenti kur shqiptari vjen për 'sqarim' dhe shoku e godet me karrige

 

Report Tv ka siguruar pamjet nga brenda të ish kafe Europa ku përfshihen në konflikt tifozët holandezë dhe shqiptarë vetëm një ditë para finales së Conference League. Në video duket se si janë të gjithë në tavolinat e tyre dhe fillojnë të konfliktohen fizikisht me njëri-tjetrin.

Shqiptari që mbeti i plagosur vjen nga jashtë dhe duket sikur kërkon sqarim se çfarë po ndodh por përfshihet në sherr ndërsa shoku i tij hedh karrigen për të goditur tifozin holandez. Nga lëvizja gjatë sherrit, u godit shqiptari dhe mbeti i plagosur pasi mori dëmtime në kokë.

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ U përfshinë në sherrin ku mbeti i plagosur një shqiptar, burg 15 ditë për 2 tifozë holandezë! Pritet ekspertiza për dëmtimet e të lënduarit, vendos fatin e të rinjve të huaj


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Berisha-Meta e partitë e vogla bashkë për zgjedhjet vendore, a mendoni se fitojnë përballë PS?×

Lajmi i fundit

Ilir Meta ‘non grata’ në Kongresin e PSE, përgjigja zyrtare për Report Tv: Ka mbështetur forcat nacionaliste, populiste dhe anti evropiane

Ilir Meta ‘non grata’ në Kongresin e PSE, përgjigja zyrtare për Report Tv: Ka mbështetur forcat nacionaliste, populiste dhe anti evropiane