VIDEO/ Vatër zjarri në Nartë të Vlorës

Një vatër zjarri është konstatuar në afërsi të zonës Jalli në Nartë të Vlorës këtë mbrëmje.

Gazetari i Report Tv Armand Xhelili raporton se u është vënë flaka gomave dhe mbetjeve të ndryshme.

Në vendin e ngjarjes janë dërguar forcat zjarrfikëse.

B.K/N.Xh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni turin e Ramës me diasporën?×

Lajmi i fundit

'Mirror': Turistët dynden në Shqipëri, destinacionin me ujëra të pastër kristal dhe resorte mahnitëse

'Mirror': Turistët dynden në Shqipëri, destinacionin me ujëra të pastër kristal dhe resorte mahnitëse