VIDEO/ Vidhte videoprojektorë nga auditorët e universiteteve, arrestohet 29-vjeçari në Tiranë

Efektivë të komisariatit numër 4 në Tiranë kanë arrestuar një 29 vjeçar, pasi dyshohet se ka vjedhur 18 videoprojektorë në 4 universitete të Tiranës.

Sipas burimeve, i riu hiqej si student për të hyrë në universitete.

Gjatë operacionit policia ka proceduar dhe një 40-vjeçar i cili ka përvetësuar sendet e vjedhura.

18 videoprojektorët, të dyshuar të vjedhur janë sekuestruar nga policia.

M.Q./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje