VIDEOLAJM/ Bënte drifte në zonat e banuara, ‘e pëson’ i riu në Vlorë, i hiqet patenta dhe merr gjobën e majme

VLORË- Lojërat e shpejtësisë në zonat e banuara dhe rrezikimi i shoferëve të tjerë kanë futur në telashe të riun në Vlorë i cili pëlqente të bëntë drifte me makinë në zona të banuara.

Siç duket nga pamjet e policisë, i riu me mjetin tip “Benz” është duke kryer manovra të rrezikshme në rrugë të cilat edhe i filmonte. Për pasojë, personi me iniciale D.Xh., është ndëshkuar me gjobë me vlerë 75.000 lekë si dhe me heqje të patentës.

Në përfundim të veprimeve nga policia,rezultoi se i riu e drejtonte automjetin, pa siguracion dhe pa kryer kontrollin teknik.

G.MO/LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Dhjarri vranishtit: 28/01/2023 18:34

  Kujton se ishte ne fshat ky dhjarri dhe bente numra.Te shesi dhit tani te paguaj gjoben

  Përgjigju
  • Valona: 29/01/2023 01:36

   Haahahah mir the na mbyten dhjarret

 • Sondazhi i ditës:

  Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Vendoret/ Alibeaj: I kemi emrat e kandidatëve për 61 bashki

Vendoret/ Alibeaj: I kemi emrat e kandidatëve për 61 bashki