VIDEOLAJM/ Dasma e pazakontë në Lezhë, dhëndri merr nusen me karrotrec

Në qytetin e Lezhës dasmat po bëhen gjithnjë e më të veçanta. Një i ri ka zgjedhur një mënyrë të pazakontë për të marrë nusen, duke shkuar në shtëpinë e saj me karrtrec.

Vargu i disa koarroatrecave të zbukuruar me dekorin e dasmës terhoqi vëmendjen e qytetarëve të Lezhës gjatë kohës që lëviznin në rrugët e qytetit.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 27/11/2023 00:38

  Ka shume mundesi qe dhenderi,ose familja e tij te jene pronare firme karrotecesh dhe kjo eshte menyra qe ka zgjedhur te ekspozoje pasurine e aftesine tij ne biznes.

  Përgjigju
 • Toni: 26/11/2023 15:24

  Ku esht shteti ti sekuestronte me gjith nuse ,kush u jep te drejt ktyne plehrave me ba gjith ate zhurm qfaj kan qytetart sa budallenj martohen .

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Vlorë, i djegin BMWX5 në oborrin e banesës (EMRI)

Vlorë, i djegin BMWX5 në oborrin e banesës (EMRI)