VIDEOLAJM/ Meksikë, u përpoqën të kalonin kabinën e pagesës pa paguar, dy motoçiklistë fluturojnë në ajër

VIDEOLAJM/ Meksikë, u përpoqën të kalonin kabinën e pagesës pa paguar, dy motoçiklistë fluturojnë në ajër

Pamje nga momenti kur dy motoçiklistë kalojnë kabinën e pagesës

Një video e postuar në rrjetet sociale tregon momentin në të cilin dy motoçiklistë tentuan të kalonin me shpejtësi në përpjekje për t'i shpëtuar tarifës në kabinën e pagesës Tlalpan, në autostradën Meksikë-Cuernavaca.

Mirëpo, dy motoçiklistët nuk e kuptuan që korsia po riparohej. Për pasojë, në tentativë për të kaluar, ata janë përplasur në dy kanale të vogla dhe janë hedhur në ajër duke marrë plagë, raporton La Repubblica.

 

 

S.S/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Amnistia do votohet në Kuvend, a duhen falur protestuesit e opozitës?×

Lajmi i fundit

Real Madrid vjen në Shqipëri, do trajnojë talentet e rinj në futboll! Shtohet rivaliteti për Manchester City-n

Real Madrid vjen në Shqipëri, do trajnojë talentet e rinj në futboll! Shtohet rivaliteti për Manchester City-n