Videolajm, miu ndërpret seancën parlamentare në Andaluzi, ligjvënësit ngrihen të tmerruar nga karriget

Zhurma në një sallë parlamenti nuk është e pazakontë, por një video e ligjvënësve të Andaluzisë të panikosur, është bërë virale në mediat sociale. Arsyeja? Një mi! Seanca parlamentare në Andaluzi në Spanjën e Jugut u ndërpre për shkak të një miu.

Pamjet e shpërndara në mediat sociale tregojnë ligjvënësit teksa bërtasin apo ngrihen nga vendet e tyre, të tmerruar nga brejtësi.  

Sidoqoftë, pas pak minutash, brejtësi u largua nga salla dhe seanca rifilloi, por video u bë virale.  

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ende problematike situata në Landifillin e Fierit, era përhap tymin në një hapësirë mjaft të gjerë