VIDEOLAJM/ Përfshihet nga flakët një mjet në Vlorë

VLORË- Një makinë është djegur mbrëmjen e sotme në Vlorë si pasojë e një defekti teknik.

Ngjarja është regjistruar rreth orës 21:10, në bulevardin “Ismail Qemali”.

Report Tv sjell pamje nga vendi i ngjarjes ku duket makina e përfshirë në flakë. Nga flakët ka vetëm dëme materiale.

SI.E./Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidentit Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

Nesër takimi në Bruksel, Kurti i qartë: Kosova nuk tërhiqet nga reciprociteti, po zbatojmë marrëveshjen bilaterale

Nesër takimi në Bruksel, Kurti i qartë: Kosova nuk tërhiqet nga reciprociteti, po zbatojmë marrëveshjen bilaterale