VIDEOLAJM/ 'Trafik' në autostradën Tiranë-Durrës, lopët 'marrin rrugën' në këmbë drejt bregdetit

5 lopë kanë zënë të dyja korsitë e autostradës Tiranë-Durrës  në drejtim të qytetit bregdetar.

Në një video të shpërndarë në faqen “Aksidente Rrugore” në Facebook shihet se si lopët ecin në mes të rrugës dhe drejtuesit e automjeteve mbajnë radhë pas tyre.

K.T./SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Iris: 12/09/2021 23:18

    Po te kishin qene gjitare dy-kembesh, do te ishin palosur mire nga keta shoferet.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinim administratës e punonjësve të qendrave tregtare deri më 31 dhjetor dhe dozë e tretë për mbi 18-vjeçarët! Jeni dakord me vendimet e Komitetit?×

Lajmi i fundit

John

Për herë të parë pas kolapsit, Eriksen rikthehet në stërvitje! Futbollisti i Interit pjesë e ekipit danez