VIDEO/Shaka e përqafime mes Bashës e Kryemadhit, në fund u buzëqeshin dhe kamerave

Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi kanë zhvilluar një takim mes tyre në selinë blu mbrëmjen e sotme. Takimi duket se ka shkuar shumë mirë dhe se palët nuk kanë pasur mosmarrëveshje mes tyre për vetë faktin se në ambientet para selise blu ku Basha po përcillte Kryemadhin ato u panë të qeshur dhe duke u përqafuar mes tyre. Në fund pas bisedës, para se të hipnin në makinat e tyre, u kthyen nga kamerat duke u buzëqeshur gazetarëve.

 Kujtojmë se ditën e nesërme është afati i fundit i regjistrimit të koalicioneve në KQZ për zgjedhjet  e 25 prillit.


Lajmi kryesor:

1 ditë para regjistrimit të koalicioneve në KQZ, Kryemadhi takon Bashën, diskutojnë për marrëveshje pas zgjedhjeve! Përqafime dhe të qeshura para selisë së PD


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet nga autoritetet shtetërore situata e zjarreve në vend?×

Lajmi i fundit

John

Reportazh/ Përmeti i luleve 'lulëzon' edhe për turizmin dhe kulinarinë! Rrugëtimi i Report Tv në pikat më të vizituara, bisedat me protagonistë dhe turistë