Vidhen paratë e një zyre te ‘Ali Demi’ në Tiranë, në kërkim autori

Vidhen paratë e një zyre te ‘Ali Demi’ në Tiranë, në kërkim autori

Foto ilustruese

Një i ri ka rënë në pranga pasi akuzohet si hajdut i një zyre në zonën e “Ali Demit” në Tiranë. 33-vjeçari kishte vjedhur gjatë natës

"Më datë 25.02.2023, në rrugën "Ali Demi", gjatë natës, është vjedhur një shumë parash, në një zyrë. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve të dyshuar."- thuhet në njoftimin e policisë. 

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

Kronikë e një ëndrre vere e halle të tjera!

Kronikë e një ëndrre vere e halle të tjera!