POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Vihet në pranga reperi i famshëm, u kap me kokainë në limuzinë

Momenti i arrestimit të reperit Ty Dolla Sign

Reperi i njohur është arrestuar nga policia pasi iu gjetën lëndë narkotike. Bëhet fjalë për Ty Dolla Sign i cili u kap në Atlanta teksa së bashku me 6 persona të tjerë po udhëtonte me limuzinë.

“TMZ” shkruan se Ty Dolla Sign dhe ekipi i tij janë kapur jashtë qytetit përballë Café Busy Bee. Oficerët i kontrolluan të gjithë derisa gjetën një tenxhere.

Pas kontrollit të qenve, Ty përfundoi në pranga pasi aty u gjet sasi kokaine dhe marijuana. Reperi duhet të shkonte në një koncert me G-Eazy, Lil Uzi Vert dhe YBN Nahmir tashmë nuk dihet se çfarë do të ndodhë.

 

fl.mi./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Gzimi: 07/09/2018 13:01

    Sa keq me vjen per koncertin e G-Eazy, Lil Uzi Vert dhe YBN Nahmir. Lil Uzi do jete ndjere me keq..., ndersa Nahmirit do i jete bere qefi legenit...

    Përgjigju