Vijojnë negociatat prej dy orësh
Rama-Basha porosisin kafen e dytë

Vijojnë negociatat prej dy orësh<br />Rama-Basha porosisin kafen e dytë
Takimi Rama-Basha vijon prej më shumë se dy orësh në Kryesinë e Kuvendit, ndërsa duket se negociatat do të vazhdojë akoma.
 
Kryeministri dhe kryetari i PD sipas burimeve të Report Tv nga Kryesia e Kuvendit kanë porositur kafen e dytë, pasi ndryshuan sallën ku nisën takimin fillimisht, nga salla ku zhvillohen mbledhjet e Konferencës së Kryetarëve te salla “Pjetër Arbnori”.
 
Të gjithë janë me sy dhe veshë nga Kryesia e Kuvendit, nëse do ta dalë apo jo 'tym i bardhë' ndërsa negociatat vijojnë.


dy.b/shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Mero Baze: Përse Berishën nuk e ndihmojnë dot këta që po tërheq nga gara

Mero Baze: Përse Berishën nuk e ndihmojnë dot këta që po tërheq nga gara