Vila 20 milionë USD e Gisele Bundchen

Vila 20 milionë USD e Gisele Bundchen
Verën e shkuar nisi ndërtimi për vilën gjigande të Gisele Bundchen dhe Tom Brady, e ky është çasti që ata mezi kanë pritur. Por tani pas pothuajse 18 muajsh, vila e tyre e cila gjenddet në një kanion të thellë në Los Angelos e cila kushtoi 20 milionë dollarë nuk është gati për modelen e njohur dhe futbollistin e njohur amerikan. Çatia dhe kopshti kanë mbaruar, por çifti nuk është dhe fort i kënaqur me punimet, duke qenë se kishin menduar që të ishin brenda gjatë Krishtlindjes. Shtëpia e Gisele dhe Tom është 22 mijë metra katrorë dhe ka 8 dhoma, një lagunë, një pishinë me hidromasazh, një sallë force për Tom dhe një kantinë vere. Çifti bleu truallin kundrejt 11 milionë dollarësh në vitin 2008.

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet