Vinin baste sportive, arrestohen 4 të rinjtë në Vaqarr

Vinin baste sportive, arrestohen 4 të rinjtë në Vaqarr

TIRANË- Katër persona janë arrestuar në Vaqarr të Tiranës pas operacionit të koduar ‘Just’. Katër të rinjë kanë rënë në pranga pas kontrolleve të ushtruara në një lokal në Vaqarr.

Shërbimet e Policisë gjetën faqe dhe linqe që shërbenin për vënien e basteve sportive.         

Në kuadër të këtij operacioni u arrestuan E. M., 35 vjeç, A. K., 31 vjeç, A. Xh., 29 vjeç, dhe E. K., 32 vjeç, të gjithë banues në Tiranë.

Gjatë operacionit u sekuestruan në cilësinë e provës materiale, 4 celularë që shërbenin për këtë veprimtari të paligjshme.   

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.  

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Eri: 30/03/2024 10:13

    Kapen milingonat! Nuk kapen elefantët turp! Në Vaqar? Pojanë të lulzuara në gjith Shqipërinë dhe kapen në Vaqar,janë oficerët e krimit ekonomik që janë bashkpuntorë me bandave të lotove që janë bo milioner.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë