Viola Spiro merr dhuratën më emocionuese nga nëna e saj për ditëlindje (FOTO)

Viola Spiro merr dhuratën më emocionuese nga nëna e saj për ditëlindje (FOTO)

Pak ditë më parë moderatorja sportive Viola Spiro ka festuar 31 vjetorin e linjës. Në rrjetet sociale ajo tregoi detaje nga organizimi. Në ditën e saj më të rëndësishme ajo kishte zgjedhur të vishte një fustan të zi dhe duhet pranuar se dukej mjaft elegante.

Ndërkohë Viola  ka emocionuar me postimin më të fundit ku tregon se dhuratën më të bukur e ka marrë nga nëna e saj. Bëhet fjalë për një poezi të dedikuar me fjalët më të ëmbla të një nëne.

"Dhurata më e mirë, të dua në pafundësi", shkruan Viola duke treguar edhe poezinë që i ka kushtuar e ëma.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve