Vitet fluturojnë! Samanta Karavella feston ditëlindjen, sa vjet mbushi (FOTO)

Ajo u ngjit në skenë në kohën kur ishte ende e vogël. Prej asaj kohe kanë kaluar vite dhe Samanta Karavella feston sot ditëlindjen e saj të 29. Këngëtarja është surprizuar nga miqtë në mesnatë dhe ka kaluar një mbrëmje të paharueshme.

Ajo shfaqet e emocionuar nga surprizat e tyre dhe si gjithmonë në super formë.  

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket i drejtë vendimi i BE për të mos hapur kufijtë me Shqiperinë pas 1 korrikut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

FMN kundër tre nismave të qeverisë: Jo amnisti fiskale, rrezik pastrimi i parave! Heqja e TVSH dhe tatim fitimit 'gërryen' të ardhurat