Vitet fluturojnë! Samanta Karavella feston ditëlindjen, sa vjet mbushi (FOTO)

Ajo u ngjit në skenë në kohën kur ishte ende e vogël. Prej asaj kohe kanë kaluar vite dhe Samanta Karavella feston sot ditëlindjen e saj të 29. Këngëtarja është surprizuar nga miqtë në mesnatë dhe ka kaluar një mbrëmje të paharueshme.

Ajo shfaqet e emocionuar nga surprizat e tyre dhe si gjithmonë në super formë.  


1/3
A.P./Shqiptarja.com
Komento