Vjedhje e energjisë elekrike në 3 vila në Velipojë, elektriçisti nxiton t'i kapë në befasi (VIDEO)

Tre raste të vjedhjes së energjisë elektrike janë regjistruar në Velipojë.

Pamjet që shihni në këtë video janë të vilave në fjalë, ku elektricisti tenton t’i kapë në befasi.

G.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritet gjoba për celularin dhe drejtimin e makinës në gjendje të dehur! A jeni dakord me ashpërsimin e Kodit Rrugor?

Komento

Komente

  • TTT: 18/01/2020 15:01

    Malokustani i Sali kafshes

    Përgjigju