VIDEOLAJM/ Vlonjati ‘sfidon’ temperaturat e ulëta, not në muajin dhjetor

Të lahesh në det në mes të dhjetorit për shumëkënd është e pamundur, por jo për vlonjatin Gëzim Brahimaj. Mjafton pak diell dhe në Vlorë sheh qytetarë që shijojnë detin.

"Kam nja 10 vite. Sot është kohë shumë e mirë, ne kemi mbi 10 vjet. Na është bërë obsesion. Mrekulli, shiko ca na ka fal zoti, shumë pak veta e shijojnë", thotë ai.

Noti për të është sporti i preferuar që e aplikon në çdo stinë, edhe në temperatura të ulëta.

Sot termometri në Vlorë shënon 13 gradë celsius, ndërsa 50-vjeçari noton përreth 10 minuta.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Notari: 09/12/2023 16:05

    Uji është 18-20 gradë

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

Gjermania vlerëson angazhimin e Malit i Zi ndaj reformave evropiane

Gjermania vlerëson angazhimin e Malit i Zi ndaj reformave evropiane