Vlorë, i vë flakën vetes dhe hidhet nga kati i 5-të Nazire Mersini nga fshati Babicë e Madhe

  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri