Vlorë, sekuestrohen dhe
asgjësohen 100 rrënjë kanabis

Vlorë, sekuestrohen dhe<br />asgjësohen 100 rrënjë kanabis
VLORË - Policia e qytetit bregdetar të Vlorës ka zbuluar ditën e sotme rreth 100 rrënjë kanabis sativa të cilat ishin kultivuar në 4 parcela të ndryshme në fshatin Romes.
 
Nga të dhënat paraprake bima narkotike kishte arritur në një gjatësi prej 1.54 metrash, Policia pas asgjësimit të bimës narkotike ka nisur edhe hetimet për zbulimin e kultivuesve të saj.
 
Redaksia Online
(a.h/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Debati në PD, a duhet të kenë kandidatë në 61 bashki më 14 maj?×

Lajmi i fundit

Barazimi në Izrael, trajneri i Kosovës: Paraqitje e mirë, s'më pëlqeu rezultati

Barazimi në Izrael, trajneri i Kosovës: Paraqitje e mirë, s'më pëlqeu rezultati