Vlorë/ Goditi me sëpatë një 38-vjeçar për motive të dobëta, shpallet në kërkim 41-vjeçari

Vlorë/ Goditi me sëpatë një 38-vjeçar për motive të dobëta, shpallet në kërkim 41-vjeçari

Policia e Vlorës ka shpallur në kërkim një 41-vjeçar pasi dyshohet se  ka goditur me sëpatë një 38-vjeçar. Sipas raporteve të policisë, 41-vjeçari, K,L banues në fshatin Brataj e ka goditur për motive të dobëta 38-vjeçarin.

Ai ndodhet në cili në spital dhe është  jashtë rrezikut për jetën. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Stacionit të Policisë Selenicë po punojnë për kapjen e autorit pas identifikimit të tij. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprime të mëtejshme.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Laboratori me kokainë në Frakull, GJKKO jep vendimin për 10 të pandehurit

Laboratori me kokainë në Frakull, GJKKO jep vendimin për 10 të pandehurit