Vlorë, kushërinjtë rrihen me grushta e shklema, shkon policia t'i ndajë

Një konflikt mes dy kushërinjve ka alarmuar policinë e Vlorës. Dy të rinj me lidhje farefisnore mes tyre janë konfliktuar për motive të dobta. Ata janë zënë me shkelma dhe grushta.

Policia ka ndërhyrë në kohe duke shoqeruar një prej tyre, informon gazetari i Report Tv, Armand Xhelili. 

S.G//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Vlora: 24/05/2024 14:41

    Ca u bere o Rama si do bejne Ina Luci dhe njefare Matilda ne hipoteken e Vlores qe kerkonin 10 mij euro per nje legalizim ne Himare???Priten doreheqjet e hajduteve???

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Atentati ndaj Trump, një pjesëmarrës në miting mbeti i vdekur, dy të plagosur rëndë

Atentati ndaj Trump, një pjesëmarrës në miting mbeti i vdekur, dy të plagosur rëndë