Vlorë/ Banesa e braktisur u përfshi nga flakët, humb jetën 70- vjeçari endacak

Vlorë/ Banesa e braktisur u përfshi nga flakët, humb jetën 70- vjeçari endacak

Një zjarr ka rënë mbrëmjen e djeshme në një banesë në Vlorë, ku për pasojë ka humbur jetën një 70- vjeçar endacak.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Osman Haxhiu”, dhe dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht në banesën, e cila ishte e braktisur.

Si pasojë e flakëve, është djegur dhe ka humbur jetën shtetasi Sh. A., rreth 70 vjeç, i cili ishte në banesë në momnetin që ajo u përfshi nga flakët.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

S.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Anija shqiptare i shkon në ndihmë gomones me emigrantë në Egje, ministri i Mbrojtes: U shpëtuan 20 palestinezë 

Anija shqiptare i shkon në ndihmë gomones me emigrantë në Egje, ministri i Mbrojtes: U shpëtuan 20 palestinezë