Vlorë, sherr mes disa të rinjsh, tre në spital, 5 shoqërohen në Komisariat

Vlorë, sherr mes disa të rinjsh, tre në spital, 5 shoqërohen në Komisariat

Foto ilustruese

VLORË - Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur në lagjen 1 Maji.

Tre të rinj kanë përfunduar në spital, ndërkohë pesë persona janë shoqëruar për në komisariat.

'Rreth orës 14:50, në lagjen “1 Maji”, në rrugë, dyshohet se për motive të dobëta, janë konfliktuar fizikisht me njëri-tjetrin, shtetasit K. C., 19 vjeç, F. Sh., 19 vjeç, D. I., 18 vjeç, G. C., 18 vjeç me 5 shtetas të mitur, të moshave 14-16 vjeç.  

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe i kanë shoqëruar të gjitha këta shtetas, në Komisariatin e Policisë Vlorë, për veprime të mëtejshme.', thuhet në njoftimin e policisë.  

Sipas informacioneve nga policia bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur për debate në rrjetet sociale.

 

G.K/E.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni turin e Ramës me diasporën?×

Lajmi i fundit

Aksident në Elbasan, dy të plagosur

Aksident në Elbasan, dy të plagosur