Vlorë/ S'respektoi rregullat në punë e i shpërtheu bombola teksa e montonte, arrestohet 63-vjeçari

Vlorë/ S'respektoi rregullat në punë e i shpërtheu bombola teksa e montonte, arrestohet 63-vjeçari

VLORË- Një 63-vjeçar është arrestuar pasi nuk ka respektuar rregullat e mbrojtjes në punë.

Siç njofton policia, 63-vjeçari së bashku me dy punëtorë të tjerë teksa ishin duke instaluar një sobë me gaz në hotelin "Castelo", ka shpërthyer, e për pasojë është dëmtuar lehtë ai vetë së bashku e dy punëtorët, 38-vjeçari E.S dhe 20-vjeçarin  Xh.Dh.

Ky i fundit është dërguar në Spitalin Ushtarak Tiranë për mjekim më të specializuar.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është Shqipëria në rrugën e duhur pas 110 viteve pavarësi?×

Lajmi i fundit

5 palestinezë vriten gjatë operacioneve të ushtrisë izraelite në Bregun Perëndimor

5 palestinezë vriten gjatë operacioneve të ushtrisë izraelite në Bregun Perëndimor