Vlorë/ Teksa po lahej në det, pushuesja 50-vjeçare rrezikoi të mbytej, transportohet drejt spitalit në gjendje të rëndë shëndetësore

Vlorë/ Teksa po lahej në det, pushuesja 50-vjeçare rrezikoi të mbytej, transportohet drejt spitalit në gjendje të rëndë shëndetësore

Foto ilustruese

VLORË-  Ditën e sotme, rreth orës 08:40, një pushuese rreth 50-vjeçe rrezikoi të mbytej teksa po lahej në detnë afërsi të "Plazhit të Vjetër".

Mësohet se ajo është mundur të nxirret në breg nga pushuesit e tjerë të cilët i kanë dhënë dhe ndihmë e parë.

Pushuesja e cila rrezikoi të mbytej është dërguar me urgjencë në spitalin e Vlorës dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

"Sot, rreth orës 08:40, në afërsi të "Plazhit të Vjetër", një shtetase ende e paidentifikuar, rreth 50 vjeçe, ka rrezikuar të mbytet në det. Kjo shtetase është transportuar në spitalin e Vlorës dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.", njofton Policia. 

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

'Jam shefe në doganë'/ Si mashtroi 25-vjeçarja biznesmenen në Tiranë, veshje falas dhe euro për 'Rolex'

'Jam shefe në doganë'/ Si mashtroi 25-vjeçarja biznesmenen në Tiranë, veshje falas dhe euro për 'Rolex'