Vlorë/ Zhduket pa lënë gjurmë nëna me vajzën 2-vjeçe, burri bën denoncimin në polici

Vlorë/ Zhduket pa lënë gjurmë nëna me vajzën 2-vjeçe, burri bën denoncimin në polici

Foto ilustruese

VLORË- Një grua së bashku me vajzën e saj 2-vjeçare ka humbur kontaktet me familjen e saj prej dy ditësh!

Bashkëshorti i saj, R. D, ka bërë denoncimin e polici pasi që nga data 8 nuk ka pasur asnjë kontakt me ta.

"Vlorë, ditën e djeshme është paraqitur shtetasi R. D, i cili ka bërë kallëzim se në datën 08.08.2020, bashkëshortja e tij bashkë me vajzën e tyre 2 vjeçare janë larguar nga banesa dhe nuk ka mundur të lidhet më me ta. Po punohet për gjetjen e tyre", njofton policia, teksa informacionet për këtë ngjarje janë të pakta.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Lufta/ Ukraina: Moska do të intensifikojë sulmet përpara ndihmës së re të SHBA-së për Kievin

Lufta/ Ukraina: Moska do të intensifikojë sulmet përpara ndihmës së re të SHBA-së për Kievin