POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

I vendoset zjarri makinës së punonjësit të SHISH-it në Vlorë (EMRI+FOTO)

Makina e djegur

Një automjet tip 'Opel' me targa  VL7522C në pronësi të Gëzim Harunit, punonjës i SHISH-it është djegur në qytetin e Vlorës.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së shtunës, në rrugën 'Zigur Lelo'. Burimet paraprake pohojnë për Report Tv se kemi të bëjmë me një një zjarrvënie të qëllimshme.

Policia ka nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen dhe arrestuar autorët.

Al.Çe/d.ba.
Komento

Komente

  • Fredi: 16/03/2019 18:31

    Nuk ka ditë qe Vlora e vlonjatët e saj të mos kapin faqet kryesore të gazetave!

    Përgjigju