Vlorë/ Ngacmoi seksualisht dy të mitur, arrestohet i moshuari 73-vjeçar

VLORË- Një 73-vjeçar me iniciale L.S, banues në Vlorë ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet se ka kryer vepra të turpshme para të miturve dhe i ka ngacmuar ata seksualisht.

Ai u ndalua nga policia pasi në datën 9 korrik të këtij viti ai u shfaq në një video duke kryer vepra të turpshme para dy të miturve.

m.v./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Hasan Pordha: 19/07/2019 23:26

    Jane bere pleqte me te rrezikshem se te rinjte.

    Përgjigju