Vlorë/Rrezikoi të mbytej në det, shpëtohet 6-vjeçarja

Vlorë/Rrezikoi të mbytej në det, shpëtohet 6-vjeçarja

Foto ilustruese

VLORË- Një vajzë e mitur 6-vjeçare ka rrezikuar të mbytej në plazhin "Uji i Ftohtë",e mitura është dërguar në në spitalin e Pediatrisë Vlorë ku ka marrë ndihmën mjekësore dhe raportohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Primaret e Berishës, a mendoni se do të jetë një proces i ndershëm?×

Lajmi i fundit

Përmbytje në Itali, mot i keq ‘pushton’ Siçilinë! Prezencë uji në disa shtëpi dhe dyqane në Messina! Makina bie në humnerë

Përmbytje në Itali, mot i keq ‘pushton’ Siçilinë! Prezencë uji në disa shtëpi dhe dyqane në Messina! Makina bie në humnerë