Vodhi magazinën dhe goditi policët, kapet hajduti në Elbasan

Vodhi magazinën dhe goditi policët, kapet hajduti në Elbasan

Një 40-vjeçar u arrestua në Elbasan, pasi në datë 25 korrik në fshatin Katundi i Ri akuzohet se ka vjedhur disa kabuj elektrik bakri në magazinën e pronares me inicialet M.H., banuese në Tiranë.

I arrestuari me inicialet Dh.B. sipas policisë gjatë kapjes  dhe  ka goditur efektivin në krye të detyrës. Bashkë me të janë proceduar në gjendje të lirë edhe tre persona të tjerë, fqinj të tij, pasi nuk kanë kallëzuar krimin edhe pse ishin dëshmitarë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Ministri italian i Bujqësisë të hënën në Tiranë, takim me Krifcën! Në fokus thellimi i bashkëpunimit, do nënshkruhet edhe memorandum mirëkuptimi në disa fusha

Ministri italian i Bujqësisë të hënën në Tiranë, takim me Krifcën! Në fokus thellimi i bashkëpunimit, do nënshkruhet edhe memorandum mirëkuptimi në disa fusha