Vogëlushi fiksohet pas flokëve të nënës së tij, ajo gjen zgjidhjen epike (FOTO)

Vogëlushi fiksohet pas flokëve të nënës së tij, ajo gjen zgjidhjen epike (FOTO)

Foto nga Harry dhe mamaja e tij

Vogëlushi Harry nga Sunderland ishte fiksuar aq shumë me flokët e nënës së tij saqë nuk flinte dot pa to.

Ajo nuk mund të ishte gjatë gjithë kohës me të dhe e gjeti një zgjidhje që të qetësonte vogëlushin.

Ilarni e kishte lejuar djalin 14-muajsh të luante me flokët e saj derisa e zinte gjumi, por tërheqja e flokëve filloi t’i jepte dhimbje koke.

22-vjeçarja i mori një berberi praktikant një kokë rezervë kukulle me flokë në të njëjtën gjatësi dhe ngjyrë si ajo.

Por plani funksionoi më mirë sesa ajo shpresonte,  pasi Harry është lidhur aq shumë pas kokës së kukullës saqë e mban kudo me dvete.

Ai e mban kur flen gjumë, kur han drekë, madje edhe kur del.

Gruaja e pranon se në shumë raste është trembur gjatë natës nga koka e kukullës afër djalit të saj të vogël, madje shumë herë edhe e ka puthur gabimisht në vend të djalit të saj.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

Sot i vendosën eksploziv në garazhin e hotelit në Sarandë, historia përsëritet për drejtorin e FSDKSH- së! Një vit më parë tritol në tarracë