Votimi sot në parlament, burime: Rama dhe ministrat betohen nesër te Presidenti Meta

Gazetari i Report Tv, Ermal Qori raporton se kryeministri Edi Rama dhe ministrat betohen nesër në orën 10:00 te Presidenti Meta.


Lajmi kryesor:

LSI, aleatët e Bashës dhe Berisha s'japin votë kundër programit dhe qeverisë së re! Rama: Nëse reforma territoriale dhe zgjedhore do jenë të parealizueshme me opozitën, do i bëjmë me popullin


B.K./I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?×

Lajmi i fundit

John

'Ndryshimet do të vijnë shpejt dhe shumica e tyre do të jenë në favorin tuaj...', mësoni çfarë kanë parashikuar yjet për ditën e sotme