Vranësira dhe reshje shiu gjatë paradites, në mbrëmje pritet përmirësim i motit

Vranësira dhe reshje shiu gjatë paradites, në mbrëmje pritet përmirësim i motit

Foto ilustruese

Moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu me stuhi intensitet të lartë paradite, pasdite dhe në mbrëmje do të kemi përmiresim të motit.

Temperaturat minimale do të luhaten 4-10 gradë , temperaturat maksimale do të jenë me rënie 8-11°C në veri , 15-18°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Jug-perëndim me shpejtësi 12-18 m/sek dhe dallgëzim të forcës 5 -6 ballë në det të hapur.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Debati për ish-agjentin e FBI, sipas jush kush ka të drejtë?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Partizani shumë i fortë për Korabin, 3 gola në kompleksin e kuq për Kupë

VIDEO/ Partizani shumë i fortë për Korabin, 3 gola në kompleksin e kuq për Kupë