Vranësira dhe reshje shiu, parashikimi i motit për sot

Vranësira dhe reshje shiu, parashikimi i motit për sot

Foto ilustruese

Moti do të jetë me vranësira të dendura dhe reshje shiu me aktivitet kryesor në jug të vendit të pasuara me stuhi. Reshje bore në zonat malore.

Temperaturat minimale do të luhaten 3- 8 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 8 - 10°C në veri, 13 -15°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Jug-Lindje me shpejtësi 10 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi