Vranësira dhe reshje shiu, parashikimi i motit për sot

Vranësira dhe reshje shiu, parashikimi i motit për sot

Moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu në pjesën e parë të ditës, në mbrëmje përmirësim.

Temperaturat minimale do të luhaten 4-12 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 5-9°C në veri, 14 -18°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim jugperëndim me shpejtësi 10-15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4-5 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Ekzekutoi shqiptarin Edmond Mustafa në Mal të Zi, autori i krimit ‘kyç’ gojën në gjykatë, lihet në burg

Ekzekutoi shqiptarin Edmond Mustafa në Mal të Zi, autori i krimit ‘kyç’ gojën në gjykatë, lihet në burg